Ford virtalukko 1986-2004


1 Tulos

Ford virtalukko 1986-2004

Tuote on varastossa. Toimitusaika 1-2 työpäivä(ä).

42,00
Toimituksen paino: 220 g


Uusi virtalukko + 2 avainta. Sopivuus:

Ford Escort 1990-1999.

Ford Fiesta 1989-2002.

Ford Focus 1998-2004.

Ford Ka 1997-2005.

Ford Mondeo 1993-2000.

Ford Transit 1986-2004.

Osta suoraan maahantuojalta ilman turhia välikäsiä.

Huom! Tuote ei mahdu kirjeenä.

Mikäli ostat vain tämän tuotteen, on mahdollista myös ohittaa verkkokaupan maksamalla suoraan tilille FI8231313001209998/KimSu Auto ja viestiksi 'Ford virtalukko' + nimi, osoite ja puhelinnumero. Summa 47e sisältäen rahdin Suomessa. Muuta ei tarvita tilaukseen.

Suosittelemme myös

Opel vaihdekepin pussi
29,00
Toimituksen paino: 50 g

Selaa myös nämä tuoteryhmät: Focus Mk1 98-05, Mondeo Mk1 93-96, Mondeo Mk2 96-00, Escort 90-99, Fiesta, Transit, Kaikki tuotteet
1 Tulos