Ford tändlås 1986-2004


1 - 1 av 2 resultat

Ford tändlås 1986-2004

Produkten finns i lager. Leveranstid 1-2 arbetsdag(ar).

42,00
Leveransvikt: 220 g


Nytt tändlås + 2 nycklar. Passar till:

Ford Escort 1990-1999.

Ford Fiesta 1989-2002.

Ford Focus 1998-2004.

Ford Ka 1997-2005.

Ford Mondeo 1993-2000.

Ford Transit 1986-2004.

Köpt direkt av importören utan onödiga mellanhänder.

OBS! Produkten får inte plats som brevförsändelse, välj leverans som paket när du beställer.

Om du köper enbart denna produkt så kan du enkelt beställa genom att betala direkt till konto FI8231313001209998/KimSu Auto och skriva som betalningsmeddelande 'Ford tändlås' + namn, adress och telefonnummer. Summa 47e inklusive frakt inom Finland. Något annat behövs inte för att beställa.

Vi rekommenderar också

Opel växelspakspåse
29,00
Leveransvikt: 50 g

Utforska även dessa kategorier: Focus Mk1 98-05, Mondeo Mk1 93-96, Mondeo Mk2 96-00, Escort 90-99, Fiesta, Transit, Alla produkter
1 - 1 av 2 resultat